Lokalizacja 

 

Tarnów - Małopolska
ul. Drużbackiej 1-3/2

Przychodznia hauer, mapa dojazdu
kliknij aby zobaczyć dojazd

 

Poradnie posiadające
kontrakt z NFZ

 • poradnia neurologiczna      
 • poradnia endokrynologiczna

 

 

Prywatne poradnie
specjalistyczne 

 • poradnia neurologiczna      
 • poradnia endokrynologiczna

 

Dla Pacjentów

     Przychodnia diagnostyczno lekarska HAUER znajduje się w bloku przy ulicy ul. Drużbackiej 1-3/2. Wejście do przychodni jest oznakowane i znajduje się po stronie podwórka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wizytę.

 

Rejestracji można dokonać pod  numerem telefonu: 14 621 48 20

 

    Przychodnia świadczy usługi w zakresie poradni neurologicznej oraz endokrynologicznej. Przychodnia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczymy te same usługi w zakresie prywatnych gabinetów. Wybór sposobu współpracy zależy od państwa, a doświadczona kadra lekarzy służy państwu pomocą w ciągu tygodnia w następujących godzinach

 

Poradnie specjalistyczne (NFZ oraz prywatnie)
 od poniedziałku do piątku: 

9:00 - 16:00

 

Laboratorium Analityczne
 od poniedziałku do piątku oraz w sobotę: 

9:00 - 11:00

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej przychodni.

 

Oto kilka ważnych informacji dla osób przed badaniem:

PRZED POBRANIEM KRWI

 • Pobieranie krwi powinno się odbywać zwykle rano przed przyjęciem jakichkolwiek pokarmów i płynów. W uzasadnionych przypadkach można jedynie napić się niewielkiej ilości niegazowanej wody.
 • W przypadku małych dzieci i niemowląt dopuszcza się podanie posiłku lub płynów, ale należy o tym poinformować laboratorium, które dokona odpowiedniej adnotacji na wyniku, co umożliwi właściwą interpretację rezultatu badania przez lekarza.

PRZED POBRANIEM (ogólnie)

Badania laboratoryjne mogą być wykonywane z różnych powodów niemniej jednak obowiązuje kilka uniwersalnych zasad do których należy się zastosować zanim przyjdziemy do laboratorium wykonać badania.

 • Przychodzimy rano pomiędzy godziną 9.00 a 11.00 głównie dlatego, że jest to najlepsza pora dla wykonania badania - umożliwia tak zwaną standaryzację warunków pobrania materiału. Uzasadnione jest to faktem, iż wiele parametrów ulega zmianom dobowym. Niektóre zmieniają się nawet o kilkadziesiąt procent w czasie doby. Zależy to od pory dnia, a także od przyjmowania posiłków i płynów, wysiłku fizycznego, stresu itp. W momencie gdy pobieramy materiał w tych samych warunkach to umożliwiamy porównanie wyników z różnych dni. Oczywiście istnieją wyjątki od tego schematu, ale tylko na wyraźne zalecenie lekarza.
 • Przed pobraniem należy pozostać w spoczynku przez około 15 minut. Szczególnie w sytuacji bezpośredniego przyjścia do punktu pobrania materiału.
 • Powinno się być po przespanej nocy.
 • Na kilka dni przed badaniem należy stosować normalną dietę i normalną aktywność fizyczną.
 • Zażywanie leków powinno być ustalone z lekarzem. Ogólnie jednak zawsze postępujemy tak samo, czyli zawsze zażywamy przed lub dopiero po badaniu. Nie należy postępować różnie.


Copyright by Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska HAUER Design by Konrad Ogar